Wczytywanie...

Do prawidłowego działania tego serwisu wymagana jest akceptacja plików cookie. Pliki te wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celach statystycznych. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia wyłączenie obsługi tych plików.

O Nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych firm, dostarczających przedsiębiorstwom narzędzia i usługi niezbędne do rozwoju pracowników. Naszym głównym celem jest dostarczanie kompleksowych usług szkoleniowych, o najwyższej jakości, w realnych cenach.

Czytaj więcej

Nasz Zespół

Do każdego projektu szkoleniowego dobieramy trenerów z największą starannością, tak aby zapewnić naszym klientom najlepszą jakość. Wynika ona również z naszego wieloletniego doświadczenia biznesowego, praktycznej znajomości branży, praktyki trenerskiej oraz efektywnego badania potrzeb szkoleniowych.

Czytaj więcej

Co mówią Klienci?

Cały projekt szkoleniowy przebiegał sprawnie i efektywnie. Polecamy Qprogress, jako profesjonalną i rzetelną firmę realizującą projekty szkoleniowe na najwyższym poziomie.

Firma Qprogress przygotowała program w oparciu o dokładną analizę potrzeb i dopasowała szkolenie do naszych oczekiwań. Osoby biorące udział w szkoleniu potwierdziły, że było bardzo ciekawe, a wiedzę przekazywano w interesującej formie.

Zdecydowaliśmy się zaufać firmie szkoleniowej w przygotowaniu i przeprowadzeniu całego projektu szkoleniowego. Koordynator był z nami w stałym kontakcie i robił wszystko, by dopasować projekt do naszych potrzeb.

Qprogress zadbał nie tylko o przygotowanie merytoryczne szkolenia, ale także o to, by miejsce szkolenia było dopasowane do potrzeb oraz wygodne i atrakcyjne dla uczestników, a materiały ciekawe, przydatne i ładnie przygotowane.