Wczytywanie...

Do prawidłowego działania tego serwisu wymagana jest akceptacja plików cookie. Pliki te wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celach statystycznych. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia wyłączenie obsługi tych plików.

O Nas

Nasz zespół

Wszyscy nasi trenerzy to specjaliści w swoich dziedzinach, doświadczeni i kreatywni praktycy. Ich zaangażowanie, dbałość o detale, wiedza, wrażliwość na potrzeby każdego z uczestników i ukierunkowanie na cel biznesowy gwarantują nie tylko satysfakcję ale również efektywność prowadzonych szkoleń. Współpracujemy z ekspertami różnych dziedzin, jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i nowych ludzi w naszym zespole. Współpracujemy z prawnikami, psychologami, coachami, restauratorami, triathlonistami, a przede wszystkim i zawsze - z praktykami biznesu.

Łączy nas pasja do szkoleń i występy w zespole Qprogress.
Czy muzykę można porównać do biznesu? My wierzymy, że tak:

Primo - obydwie dziedziny wymagają ogromnej uwagi już podczas komponowania dzieła. W biznesie ważne jest dopasowanie produktu do odbiorcy. Różni klienci potrzebują różnego rodzaju nut i instrumentów. Jedni lubią rocka, inni poezję śpiewaną, a jeszcze inni heavy metal. Dlatego nim zaczniemy, pytamy klienta, co mu w duszy gra, by potem to co zabrzmi na szkoleniu, było tym, co klient chciał usłyszeć.

Secundo – podczas wykonywania dzieła/treningu trzeba oddać całe serce. Miejsce i logistyka treningu muszą być dopracowane w najmniejszych szczegółach, gdyż jak mówią, diabeł w nich właśnie siedzi.

Tertio – zarówno w muzyce, jak i w biznesie najważniejszy jest rozwój. Dlatego nasi trenerzy cały czas pogłębiają swoją wiedzę, ćwiczą kolejne umiejętności, zdobywają nowe certyfikaty, aby móc wystąpić najlepiej jak potrafią. I oczywiście, aby z tego grania były wymierne efekty dla klienta, a nie tylko ładny zapis nutowy.

Quarto – w muzyce i biznesie, aby uzyskać zamierzone efekty trzeba dbać o to, z kim się pracuje. Dlatego uważnie budujemy nasz zespół. Tworzą go certyfikowani trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla pracowników różnych szczebli i różnych branż.

Quinto – w biznesie, jak i muzyce, ważne jest to, co mówi klient. To on oceni jakość naszego produktu i powie o nim innym klientom. Jesteśmy przez naszych klientów bardzo dobrze oceniani i jesteśmy z tego bardzo szczęśliwi. Aby to potwierdzić, w każdej chwili możemy udostępnić referencje na piśmie lub udostępnić kontakt telefoniczny do klientów z którymi współpracujemy.

Powrót