Wczytywanie...

Do prawidłowego działania tego serwisu wymagana jest akceptacja plików cookie. Pliki te wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celach statystycznych. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia wyłączenie obsługi tych plików.

Szkolenia

HR KADRY

Działy personalne są istotnym czynnikiem w tworzeniu silnej kultury organizacyjnej i osiąganiu sukcesów biznesowych. Skuteczne działanie tych obszarów przyczynia się do budowy zespołów o odpowiednich kompetencjach, podnoszenia umiejętności pracowników, motywacji, zadowolenia oraz efektywności pracy. Celem naszych szkoleń jest wsparcie uczestników w procesach, z którymi spotykają się w codziennej pracy.

 • Employer Branding
  Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z ideą i celem wprowadzania Employer Brandingu, jak również przekazanie im wiedzy i prostych narzędzi, niezbędnych w efektywnym budowaniu marki jako pracodawcy.
 • Proces rekrutacji i selekcji
  Celem treningu jest zaznajomienie Uczestników ze technikami i narzędziami, pozwalającymi na efektywne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji pracowników. Przekazane zostaną tajniki prowadzenia profesjonalnej rozmowy rekrutacyjnej oraz sposobów budowania marki pracodawcy w ich trakcie.
 • Budowanie i wdrażanie modeli kompetencyjnych
  Trening ma na celu zapoznanie Uczestników z zasadami tworzenia, sposobami definiowania oraz zastosowaniem modeli kompetencyjnych. Omówione i przeanalizowane zostanie również sam proces definiowania kompetencji, w taki sposób, aby pasowały one do środowiska organizacji, w którym będą funkcjonować.
 • Oceny okresowe – wdrażanie i przeprowadzanie
  Celem treningu jest zdobycie umiejętności tworzenia systemu ocen okresowych i sposobów ich wdrażania tak, aby usprawniały one pracę zespołu oraz przynosiły ona jak najlepsze rezultaty.
 • Prawo pracy – praktyczne warsztaty HR
  Celem szkolenia jest poznanie praktycznych sposobów stosowania prawa pracy w świetle najnowszego stanu prawnego, aktualnych interpretacji PIP i MRPiPS oraz orzecznictwa sądowego.