Wczytywanie...

Do prawidłowego działania tego serwisu wymagana jest akceptacja plików cookie. Pliki te wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celach statystycznych. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia wyłączenie obsługi tych plików.

O Nas

Kim jesteśmy?

Z biznesem współpracujemy od 2008 roku. Głównym nurtem naszej działalności jest kompleksowa realizacja projektów szkoleniowych dla dużych i średnich firm.

Nieustannie rozwijamy się, aby zapewniać naszym Klientom nie tylko jeszcze wyższą jakość, ale również kompleksowość rozwiązań. To właśnie ze względu na Ich potrzeby do Qprogress’owej oferty dołączyły szkolenia wirtualne, webinaria, training on the job, czy krótkie formy szkoleniowe realizowane m.in. podczas eventów firmowych.

Pracujemy na postawach i umiejętnościach uczestników, wykorzystując zarówno sprawdzone metody szkoleniowe, jak i nowości proponowane przez rynek.

Od 15 lat specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń zamkniętych. Dzięki współpracy z ponad 30 ekspertami/trenerami, oferujemy firmom szeroki zakres szkoleń i działań rozwojowych z różnych obszarów działalności firmy.